Missade ju två milstolpar i inlägget nedan. Linn har just sålt och köpt lägenhet med blixtens hastighet och Jenny har flyttat tio mil söder om stan till ett helt otroligt hus och därmed bytt livsstil. Två personer jag aldrig träffat men ändå känner att jag känner lite. Internet, va. Bloggar, va. Bästa.
Ja det är ju verkligen fantastiskt med bloggvänner. Och så svårt att förklara för folk som bara tittar på en när man säger \”en tjej jag känner. eller känner och känner, men vi internetkänner varann. Jallafall….\”Så mycket de missat, de som tittar på en oförstående sådär.
GillaGilla
Så sjukt mycket som dom missar!
GillaGilla
<3. Älskar dig så mycket, vill kommentera allt och måste "lugna ner dig nu, lugna ner dig nu, hon kommer tro att du är en galen freakföljare!", så nu lugnar jag ner mig och kommenterar bara här for now.
GillaGilla